Uwaga! Przerwa wakacyjna. Zamównienia złożone po 7.06.2024. zostaną wysłane 17.06.2024

Czym się różnią nasze torby?​

W naszym sklepie znajdziecie  4 różne kategorie torebek Mochila. – CLASSIC, SPECIAL EDITION , MATIZADOS oraz MEDIUM. Jeśli chcecie wiedzieć czym wyróżniają się poszczególne modele naszych  „kolumbijskich piękności” i który model najbardziej spełni Wasze oczekiwania przeczytajcie tą krótką ściągę.

Poszczególne modele różnią się nie tylko wzorami, ale także rodzajem paska, wielkością, no i ceną. Zasada jest taka – im bardziej pracochłonny jest model torebki, tym jest on droższy.  Jedna torebka to od 10 nawet do 20 dni pracy jednej artystki.

Torebki w wersjach CLASSIC, SPECIAL EDITION oraz MATIZADOS mają taką samą wielkość. Wymiary torebki po rozłożeniu na płasko – długość 28, szerokość 32 i pasek długości 100cm. Dno ma średnicę około 21cm. Musicie pamiętać, że jest to rękodzieło i wymiary mogą się różnić plus minus 2cm.

Torebka nabiera właściwego kształtu worka dopiero po wypełnieniu, kiedy dno wypycha się i wtedy też nie tylko optycznie ulega powiększeniu.  A uwierzcie,  ta torebka jest wyjątkowo pakowna, chociaż gdy jest złożona wygląda niepozornie.  Oprócz „nieodłącznych” codziennych akcesoriów kobiecych, jak portfel, kosmetyczka i telefon,  mieści się w niej  laptop, woda i parę innych gadżetów.

kolorowy worek boho ręcznie robiony mochila
Classic

Special Edition

CLASSIC to najbardziej popularny model Mochila Bag wpisujący się idealnie w styl boho.. Produkcja jednego egzemplarza trwa około dwa tygodnie. Pasek jest gruby i ma wyraźnie zaznaczony pleciony ścieg.  Ten pasek ulega  rozciągnięciu podczas obciążenia torebki. Chwosty są nieco skromniejsze i nie tak duże  jak w przypadku  innych wersji.

SPECIAL EDITION to bardziej ekskluzywny model torebek.  Wielkość ta sama co przypadku modelu CLASSIC, jednak ta wersja posiada inny rodzaj paska. Pasek ma gładki ścieg, jest płaski i bardziej miękki. Nie naciąga się podczas obciążenia. Dzięki  temu można go zawiązać na górze na ozdobny supeł i zmienić styl noszenia torebki. Można ją nosić w wersji klasycznej na ramię lub przez ramię, a w wersji skróconej  na ramieniu lub na zgięciu łokcia. Chwosty w tym modelu są bardzo okazałe i są one niesamowitą ozdobą tej Mochila. 

Wyprodukowanie tej wersji Mochila jest bardziej czasochłonne w porównaniu z wersją CLASSIC i zajmuje nawet do 20 dni.

MATIZADOS to prawdziwy diament wśród torebek Wayuu. Ich znakiem rozpoznawczym jest misterny geometryczny wzór w kształcie krzyża nawiązujący do ludowej symboliki Indian Wayuu. Torebki z tej wersji mają gruby pleciony pasek z wyraźnie zaznaczonym splotem oraz piękne, grube chwosty.  Pasek podobnie jak w wersji CLASSIC naciąga się podczas obciążenia torebki.  Wzór, który znajduje się na tych torbach jest bardzo  skomplikowany i pracochłonny. Jeden egzemplarz w wersji MATIZADOS to nawet 20 dni pracy jednej artystki Wayuu.

torebka mochila w stylu boho we fluo wzory w kształcie krzyży
Matizados
Medium

MEDIUM Mochila to wersja mniejsza niż pozostałe nasze modele.  Wymiary  torebki po rozłożeniu na płasko – długość 20, szerokość 27cm i pasek długości 100cm. Dno ma średnicę około 17cm.

Dedykowane są dla kobiet, które preferują styl boho, ale bardziej poręczny i delikatny krój. Świetnie sprawdzają się w przypadku subtelnych, drobnych kobiet.

O ile ręcznie wykonane torebki WAYUU CLASSIC są Waszym nieodzownym atrybutem w codziennych wojażach to model MEDIUM idealnie sprawdza się podczas wypadów na miasto, każdej imprezy i wieczornych spotkań z przyjaciółmi.  Jest mała, poręczna, a przy tym bez problemu pomieści portfel, telefon i kilka inny ważnych akcesoriów każdej kobiety. 

Wersja MEDIUM  występuje w dwóch rodzajach.  Pierwszy posiada wzór oraz pasek taki jak wersja MATIZADOS. Czyli pleciony bardzo ozdobny pasek i etniczny wzór w kształcie krzyży. Drugi posiada płaski pasek,  jak torebki SPECIAL EDITION.  Chwosty są bardzo okazałe i są dodatkowym atutem podkreślającym styl boho.

A teraz decyzja należy to Ciebie. Ale znowu lojalnie przestrzegamy, torebki Mochila uzależniają i ciężko poprzestać na jednym modelu!!!

4 odpowiedzi

  1. Torebki bardzo przypadły nam do gustu i chętnie przyjrzymy się bliżej ofercie. Są nietypowe i z pewnością dzięki nim wyróżnimy się z tłumu. Naszym zdaniem będą stanowić idealny dodatek do letnich stylizacji. Kolorowe motywy dobrze będą komponowały się z jednolitymi ubraniami. Torby wyglądają jak małe dzieła sztuki. Wydają się pojemne i praktyczne. Dzięki szerszemu paskowi będziemy mogli wygodnie przewiesić je przez ramię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej