Uwaga! Przerwa urlopowa. Zamówienia złożone po 13.08. zostaną wysłane 22.08.

beWayuu – czyli WOMEN4WOMEN

Podstawą Bewayuu jest przyjaźń dwóch kobiet. Skoro przyjaźń, to również wszystko co ona nam daje: radość, zaufanie, wsparcie, wiara w siłę kobiecości. Z tego powodu szukałyśmy produktów, które będą cieszyły użytkowników swoją wyjątkową urodą, ale także realizowały misję, którą najprościej jak można, zawarłyśmy w haśle „WOMEN4WOMEN”.

W tym blogu będziemy dzieliły się z Wami naszymi nowymi pomysłami i opowiadały historię kobiet, które nas zainspirowały. Każdy z Was może mieć w tym swój udział.

Misja “WOMEN4WOMEN” to połączenie kobiecych sił, to wspieranie mądrych i walecznych inicjatyw. To my i nasze pomysły. Pragniemy pomagać tym kobietom, które dopiero rozwijają swoją karierę i tym, które tak jak my mają w sercu energię by wspierać wspaniałe biznesy.

Mocno wierzymy, iż w czasach kiedy konsumpcja przekroczyła wszelkie możliwe granice, coraz więcej kobiet bardziej świadomie wybiera produkty, nie tylko modne, ale wartościowe poprzez ich aspekty etyczne.

Nasz pierwszy projekt w ramach misji „WOMEN4WOMEN” to coś „co kobiety kochają najbardziej” czyli torebki – Mochila Bag, który opiszemy wam bardziej szczegółowo w kilku kolejnych wpisach.

don’t forget to be awesome!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej